המלצות גולשים – צילום

"אני מעצבת תכשיטים במקצועי. לפני בערך שנה פתחתי עסק עצמאי והחלטתי לקדם את עצמי. הייתי צריכה לעשות המון הכנות ולקבל החלטות חשובות ובין היתר לבחור צלם מתאים. בחירת צלם הייתה התלבטות גדולה והחלטה קשה כי התמונות למעשה הם הדבר החשוב והראשון שרואים הלקוחות המתעניינים. חיפשתי צלם שיציג בצורה הטובה ביותר את עבודותי והגעתי אליכם לאתר. קיבלתי מכם המון מידע על חברות מעולות שהציגו לי עבודות קודמות שלהם ובזכותכם בחרתי חברה מקצועית במחירים סבירים. בלי העזרה שלכם לא יכולתי לבחור בחברה שתתן לי תוצאות טובות יותר. "

יהודית ירושלמי, טבריה

"הבת שלי מאוד רצתה לעשות בוק תמונות ולהציג אותו לסוכנויות דוגמנות שונות. אני לא כל כך מבינה בנושאי הצילום אבל מכל סטודיו שפניתי אליו קיבלתי מחיר מופקע שלא יכולתי לעמוד בו. הבת שלי מצאה את האתר הזה ומילאה את הפרטים שלנו ובזכות הצעות המחיר השונות שקיבלנו מחברות מתמחות בצילומים מסוג זה, יכולנו להשוות מחירים ולבחור בהצעה טובה עם מחיר סביר בהחלט. הבת שלי קיבלה בוק מקצועי ואני הצלחתי לעמוד בתשלומים הנוחים, תודה לצוות היקר של הפורטל."

נעמי יצחקי, מודיעין

"רציתי בשביל הבת שלי את הבת מצווה הכי יפה וחיפשתי צלם שיעשה תמונות טובות מהאירוע כדי שהיא תוכל להנות מהזכרונות. חברים טובים המליצו לי לפנות אליכם ולחפש דרככם. מצאנו צלם מקצועי ואמין במחיר שהתאים לנו. קיבלנו אחלה תמונות מהאירוע, הילדה מרוצה וגם אנחנו.אין על השירות הזה, נדע לעתיד!"

יעקוב שלום, ירושלים

"חיפשתי צלם שיתעד את ההיריון שלי והלידה. ההוצאות לקראת תינוק גם ככה גבוהות ולכן חיפשתי מחיר ידידותי למשתמש אבל עבודה טובה. ידיד יקר המליץ לבעלי ולי להיכנס לאתר שלכם. עזרתם לנו מאוד להגיע אל החברה הנכונה ולא לחרוג בהרבה מהמחיר שקיווינו להוציא על התמונות. מאז כבר נולד הבן היפה שלנו ואת אותו צלם הזמנו גם לבריתה."

רחלי מלמד, טירת הכרמל

"לפני בערך חודשיים חגגנו בר מצווה לבן. אחרי שנכוונו מצלמים שונים שהזמנו לאירועים, לא רצינו לחזור על אותה טעות. חיפשנו חברה טובה והפעם התעקשנו שיהיו לה המלצות. החיפוש באינטרנט הוביל אליכם לאתר ואתם הובלתם אותנו להמון חברות שלכל אחת מהן היו המלצות טובות. השווינו מחירים ובחרנו בחברה מתאימה. ביום האירוע הצלם היה אדיב וקשוב וקיבלנו תמונות מדהימות באיכות גבוהה. הבחירה שעשינו דרככם עלתה על כל הציפיות."

משה אלימלך, באר יעקב

"חיפשתי בנרות צלם טוב ליום החתונה שלי. ביררתי בהמון חברות ועם המון צלמים פרטיים ועדיין לא מצאתי מה שחיפשתי במחיר שהייתי מוכנה להשקיע. הגעתי לאתר שלכם ובאותו יום שמילאתי פרטים חזרו אליי עם המון מידע מצלמים שונים, החברות היו מעולות, עם המלצות ועם מחירים סבירים השוויתי מחירים והסתכלתי על העבודות הקודמות ובחרתי מה שהכי ניראה לי. יצאו לי אלבומים ממש מרגשים מיום החתונה, בדיוק כמו שרציתי!"

הילה ראובני, רמלה

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904