צילום מזון

12

אם ברצונכם לצלם קטלוג, להוציא חוברת או ספר, לצלם פרסומת או לייצר גלריית תמונות לאתר אינטרנט בתחום המזון ואתם מחפשים אחר צלם מזון שיעשה עבודה ברמה גבוהה במיוחד, אתר צלם צלם מסייע לכם בהתקשרות עם מבחר צלמים מובילים וקבלת הצעות מחיר על העבודה הרצויה.

צילום מזון – מתי יש בו צורך

צילומי מזון נעשים בדרך כלל למטרות מסחריות ושיווקיות, ברוב המקרים לצורך פרסומות במדיה (טלוויזיה, עיתונים, אתרי אינטרנט וכדומה), ספרי בישול, קטלוגים, מגזינים, אריזות וכן הלאה. עבודת הצילום היא אומנם טכנית בעיקרה אך לרוב גם תוך שימוש בהיבטים יצירתיים ואמנותיים.

עבודתו של צלם מזון היא לא עבודה פשוטה, מצד אחד מדובר באובייקטים דוממים שלכאורה אמור להיות קל לצלם, אך עם זאת על הצלם לדאוג לפרטים רבים, לעמוד בציפיות של הלקוח על ידי שימוש בתאורה הולמת, בסטיילינג ראוי, בעיצוב ואסתטיקה מרשימים. כל זאת כדי להעביר טעמים, ריחות ותחושות בעזרת תמונה שהינה ויזואלית בלבד, וזה לא תמיד פשוט.

צילומי מזון – להעביר תחושה, ליצור חוויה

צילום מזון טוב הוא צילום שמצליח לייצר חוויה אצל הצופה, להרשים, לפתות, לעורר תשוקה או חשק, כלומר לגרום לצופה לחוש דבר מה, בעיקר רצון לטעום ועקב כך לרכוש את המוצר או השירות, לשם כך פותחו טכניקות שונות, אך בסופו של דבר התוצאה תלויה בעיקר בצלם, ביכולותיו ובכישרונו.

צילומי מזון אם כן, בדומה לצילום אמנותי, לצילום פורטרטים, לצילומי אופנה, לצילומי מוצר ולתחומים נוספים, חשוב שיעשו בידי איש מקצוע מנוסה, בידי צלם מקצועי שביכולתו לספק מענה מדויק לצורך של הלקוח ולעשות עבודה מוצלחת, לא כל צלם מסוגל לכך וכן לא כל מי שעוסק בצילום מקצועי הוא בעל די ידע והבנה בתחום המסוים הזה.

צלם מזון – להתוודע אל המיטב, לבחור באחד

אם הייתם רוצים להתוודע אל מיטב העוסקים בתחום, אם צילום מוצר בכלל ואם צילום מזון בפרט, ישנה דרך מומלצת לעשות זאת מבלי שתאלצו להתאמץ או להתרוצץ ואנו מזמינים אתכם להתחיל במשימה כאן ועכשיו.

בפורטל צלם צלם מחכים לכם צלמים בעלי שם המתמחים בכל סוגי וסגנונות הצילום, סטילס ווידאו, צילום אמנותי, צילום אירועים ונוספים, השאירו לנו פרטים ותקבלו פניות ממספר אנשי מקצוע מובחרים.