צלם וידאו

photography (112)

בדומה למקצועות רבים נוספים גם בצילום יש תחומי התמחות שונים, מה שאומר בעצם שלא כל צלם עוסק בכל סוגי הצילום ולכן כאשר נחוצים לכם שירותי צילום עליכם לחפש אחר איש מקצוע מנוסה בתחום המתבקש.

במאמר קצר זה נספר לכם קצת על תחומי הצילום הנפוצים, על עבודותיהם של צלם סטילס, צלם וידאו, צלם סטודיו, מה מאפיין את עבודתם, כיצד היא מתבצעת ולבסוף איך לבחור בצלם מקצועי ומוצלח שיספק לכם מענה ראוי לצורך.

צלם סטילס

צילום סטילס הוא למעשה הצילום המוכר לנו, צילום שאינו וידאו, בתוך קטגוריה זו נכלל צילום טכני, צילום תיעודי וצילום אמנותי, כלומר כל סוגי וסגנונות הצילום המתבצעים על ידי שימוש במצלמת אנלוגית או דיגיטלית. כך שאם אתם מעוניינים בצילום אירוע, צילומי הריון, צילומי בוק (משחק, דוגמנות, בוק לבת מצווה או בר מצווה וכן הלאה), צילום מוצר לצורך קטלוג, אתר אינטרנט, מודעה או פרסומת וכו', צלם סטילס הוא איש המקצוע אליו עליכם לפנות.

צלם וידאו

צילום וידאו כשמו כן הוא, צילום תיעודי או אמנותי שלא במצלמת סטילס, לקטגוריה זו משתייכים צילומי אירועים בוידאו, צילומי קליפים, סרטונים, פרסומות, ברכות מוקלטות ועוד. השימוש הנפוץ בשירותי צילום וידאו מקצועי ביומיום הוא לרוב לצורך תיעוד אירועים משפחתיים, חברתיים או אירועים עסקיים וכן ליצירת סרטונים. צלם וידאו מוסמך הוא איש המקצוע המתאים לביצוע העבודה.

צלם סטודיו

עבודתו של צלם סטודיו נעשית בעיקר בחלל סגור (אם כי ישנם גם צלמים העוסקים הן בצילומי סטודיו והן בצילומי חוץ), ומתמקדת בצילום טכני או אמנותי, צילום חפצים או אנשים תוך שימוש בציוד צילום ותאורה מתקדם ובתנאים אולטימטיביים. הן תמונות סטילס והן צילום בוידאו יכולים להיעשות בסטודיו למשל – צילומים לקראת אירוע, צילום מוצר, צילומי הריון, צילומים לבוק, צילום פורטרטים, צילום סרטונים או קליפים ועוד.

אז מה נחוץ לכם? לא משנה באיזה סוג צילום אתם מעוניינים ואיזה צלם דרוש לכם, פורטל צלם צלם בא לעזרתכם, כדי שלא תצטרכו לדאוג בכל הנוגע למיומנותם של אנשי המקצוע ולאיכות התוצאה הסופית. מלאו את הטופס ותקבלו פניות והצעות מחיר ממבחר צלמים מובילים, כך שתוכלו להשוות ולבחור ביעילות.