רעיונות לצילום חתונה בטבע

photography (123)

חתונה היא אירוע מיוחד ומרגש שזוכרים לכל החיים. אך מה לעשות עם השנים הולך לו הזיכרון ונשחק, ולכן הזכר הטוב והאמיתי ביותר שנשאר מיום החתונה הן התמונות וכמובן גם הסרט שמצטלם במהלכה. עוד קודם לכן, הזוג המאושר מנציח את אהבתם בצילומים רומנטיים ומיוחדים שבוצעים במקומות יפים ומגוונים ברחבי הארץ.

 צילום חתונה בטבע

 

רוני ישראל אוכל תפוזים ומצלם תוך כדי

 

עריכת חתונה בטבע היא איננה טרנד חולף אלא פיתרון לגיטימי ויצירתי לאנשים שמחפשים קצת יותר מאשר החתונה הרגילה באולם אירועים. הטבע מביא איתו קסם מיוחד והוא מאפשר גם לזוג להצטלם במקומות אקזוטיים ורומנטיים כחלק מהחוויה של צילום החתונה. ישנם כמה אפשרויות למקומות צילום חתונה בטבע.

 

רכב קלאסי כאשר יושבים בו חתן וכלה בטבע

 

צילום חתונה בטבע בצפון

 

מדשאות ושדות ירוקים, הרים נישאים, מעיינים ונחלים הם רק חלק קטן מרשימה של אתרים ומקומות מופלאים שניתן לצלם בהם בצפון הארץ. תוכלו לצלם בחוות סוסים, בכפרים שלווים ובעמקים, כמעט כל אתר בצפון מהווה תפאורה מדהימה ומיוחדת לצילום רומנטי ולרגעים בלתי נשכחים.

 

ילדים יושבים על שמיכה בדשא

 

צילום חתונה במרכז

מה שמאפיין את מישור החוף בארצנו, הם כמובן החופים: במרכז הארץ תוכלו למצוא אתרים מדהימים בחופי הים הפסטורליים. מאפולוניה הנמצא בהרצלייה, חוף מכמורת היפהפה ועד לחופי יפו העתיקה, אתם תמצאו שצילומי חתונה מושלמים, בעלי אווירה ותחושה אינטימית באמת, מתבצעים בדרך כלל בחוף או במיקום הסמוך לים.

 

שרית חדד בהופעה בטבע

 

צילום חתונה בטבע בדרום

 

הדרום הוא מעין מילה נרדפת בארצנו הקטנה למדבר. החולות האינסופיים, השקט השורר בכל יחד עם הנוף שאין שני לו באף חלק בארץ, מוסיפים לקסם המסתורי של המדבר. הנגב הוא מקום מושלם גם לטיול וגם כבחירה של לוקיישן צילומים ייחודיי והוא מספק חוויה בלתי נשכחת.

 

אורחת מצלמת את פיטר פולישוק

 

צילום חתונה בטבע מחירים

 

שוק הצלמים גדול מאוד ולכן אין טווח מחירים ברור ובדוק. מה עוד שהמחירים נוטים להשתנות מלוקיישן ללוקיישן בהתאם למרחק ולקושי הצילום, הצוות הנדרש וכו'. לכן מומלץ מאוד להיפגש עם מספר צלמים, לערוך השוואת מחירים, לראות עבודות לדוגמא ובכך לבחור את הצלם בעל הסגנון שמתאים לכם במיוחד.